OBiBa Agate (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Reset password
ug: ئى م نى قايتا بېكىتىش

en: Password strength:
ug: ئى م كۈچلۈكلىگى：

en: New password
ug: يېڭى پارول

en: Password Reset
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش
