OBiBa Agate (7.x-2.4) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: Password strength:
fy: Wachtwurdfeilichheid:
