OBiBa Agate (7.x-2.4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Reset password
km: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើងវិញ

en: Password strength:
km: ប្រសិទ្ធភាព​របស់​ពាក្យសម្ងាត់ ៖
