OBiBa Agate (7.x-2.4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Roles
ne: भूमिका
