OBiBa Agate (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Roles
pl: Role

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Forbidden
pl: Niedozwolone

en: User Profile
pl: Profil użytkownika

en: Join
pl: Dołącz

en: Reset password
pl: Nowe hasło

en: Password strength:
pl: Siła hasła:

en: New password
pl: Nowe hasło

en: Password Reset
pl: Reset hasła

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji

en: User accounts
pl: Konta użytkowników
