OBiBa Agate (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Page title
pt: Título da página

en: Roles
pt: Papéis

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: User Profile
pt: Perfil de usuário

en: Join
pt: Inscrever-se

en: Reset password
pt: Recuperar senha

en: Password strength:
pt: Qualidade da senha:

en: New password
pt: Nova senha

en: Enter your password
pt: Digite sua senha
