OBiBa Agate (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Reset password
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password strength:
bo: གསང་གྲངས་ཀྱི་དྲག་ཚད།
