OBiBa Agate (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Page title
cs: Název stránky

en: Roles
cs: Role

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Join
cs: Připojit se

en: Reset password
cs: Reset hesla

en: Password strength:
cs: Síla hesla:
