OBiBa Agate (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Roles
et: Rollid

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Forbidden
et: Keelatud

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: Join
et: Liitu

en: Ok
et: Olgu

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: Password strength:
et: Parooli tugevus:

en: New password
et: Uus parool
