OBiBa Agate (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
