OBiBa Agate (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Please enter your password
hu: Jelszó beírása

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Forbidden
hu: Tiltott

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Password strength:
hu: Jelszó erőssége:

en: New password
hu: Új jelszó
