OBiBa Agate (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Please enter your password
mr: कृपया तुमचे संकेतअक्षर एंटर करा
