OBiBa Agate (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Roles
eu: Zereginak

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Join
eu: Lotu

en: Ok
eu: Ados

en: Reset password
eu: Berrezarri pasahitza

en: Password strength:
eu: Pasahitzaren indarra:
