OBiBa Agate (7.x-2.6) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Roles
sv: Roller

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Forbidden
sv: Otillåten

en: User Profile
sv: Användarprofil

en: Join
sv: Gå med

en: Reset password
sv: Återställ lösenord

en: Password strength:
sv: Lösenordsstyrka:

en: New password
sv: Nytt lösenord

en: Enter your password
sv: Ange ditt lösenord

en: User accounts
sv: Användarkonto
