OBiBa Agate (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: User Profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Join
fi: Liity

en: Reset password
fi: Uusi salasana

en: Password strength:
fi: Salasanan vahvuus:

en: New password
fi: Uusi salasana
