OBiBa Agate (7.x-2.7) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Page title
he: כותרת דף

en: Roles
he: תפקידים

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Join
he: הצטרף

en: Ok
he: בסדר

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: Password strength:
he: חוזק הסיסמה:

en: New password
he: סיסמה חדשה
