OBiBa Agate (7.x-2.7) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Roles
it: Ruoli

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: User Profile
it: Profilo utente

en: Reset password
it: Ripristina password

en: Password strength:
it: Livello di sicurezza della password:
