OBiBa Agate (7.x-2.7) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Reset password
jv: Séting ulang sandhi

en: Password strength:
jv: Kekuatan sandhi:
