OBiBa Agate (7.x-2.7) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Reset password
ku: وشەی نهێنی نوێ بکەرەوە

en: Password strength:
ku: سەختی وشەنهێنی:
