OBiBa Agate (7.x-2.7) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Page title
pt: Título da página

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.

en: Forbidden
pt: Proibido

en: User Profile
pt: Perfil de Utilizador

en: Join
pt: Juntar

en: Reset password
pt: Reiniciar senha

en: Password strength:
pt: Força da senha:

en: New password
pt: Nova senha
