OBiBa Agate (7.x-2.7) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla

en: Password strength:
sk: Bezpečnosť hesla:
