OBiBa Agate (7.x-2.8) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Roles
bg: Роли

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Reset password
bg: Промяна на паролата

en: Password strength:
bg: Сила на парола:
