OBiBa Agate (7.x-2.8) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Page title
id: Judul halaman

en: Roles
id: Peran

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Join
id: Bergabung

en: Ok
id: Oke

en: Reset password
id: Reset kata sandi

en: Password strength:
id: Kekuatan kata sandi:
