OBiBa Agate (7.x-2.8) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
