OBiBa Agate (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Reset password
bn: পাসওয়ার্ড রিসেট করুন

en: Password strength:
bn: পাসওয়ার্ড কতটা শক্তিশালী:
