OBiBa Agate (7.x-4.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Reset password
fa: اعاده رمز

en: Password strength:
fa: استحکام رمز:
