OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
