OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.2-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?
