OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.2-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?
