OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie
