OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación
