OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Facets
fr: Facettes

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sign Up
fr: S'inscrire

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: My Profile
fr: Mon profil

en: Forgot your password?
fr: Vous avez perdu votre mot de passe ?

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
