OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.4-rc1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: My Profile
et: Minu profiil
