OBiBa Bootstrap theme (7.x-1.4-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
jv: Owahan sing digawé  nang tabel iki ora arep disimpen nganti formulire dikirim.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
