OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bs: Promjene uradjene u ovoj tabeli neće biti sačuvane dok ne potvrdite formu.
