OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0-rc1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Facets
pt: Facetas

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pt: Alterações feitas nesta tabela não serão salvas até que o formulário seja enviado.

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Highlighted
pt: Destacado

en: My Profile
pt: Meu Perfil

en: Forgot your password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Top Bar
pt: Topo de
