OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Facets
da: Facetter

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
da: Ændringer i tabellen bliver ikke gemt, før du indsender formularen.

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: My Profile
da: Min profil

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?
