OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: My Profile
he: הפרופיל שלי

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?

en: Top Bar
he: סרגל עליון
