OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
it: I cambiamenti fatti a questa tabella non saranno salvati finchè il form non viene inviato.

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Forgot your password?
it: Password dimenticata?
