OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.
