OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Facets
nl: Facetten

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: My Profile
nl: Mijn Profiel

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?
