OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fa: تغییرات ایجاد شده در این جدول تا زمانیکه ورقه ارسال نگردد ذخیره نخواهند شد.

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
