OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Navigation
th: นำทาง

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
th: การเปลี่ยนแปลงในตารางนี้จะไม่ถูกบันทึกจนกระทั่งฟอร์มถูกส่ง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
