OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Secondary
id: Sekunder

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
id: Perubahan yang dilakukan pada tabel ini tidak akan disimpan sebelum anda mengirim form ini.

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
