OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.
