OBiBa Bootstrap theme (7.x-4.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cy: Ni fydd newidiadau yn cael eu cadw tan fydd y ffurflen yn cael ei gyflwyno.

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
