OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ca: Els canvis fets en aquesta taula no es desaran fins que no envieu el formulari.

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: Top Bar
ca: Barra superior
