OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Facets
ru: Фасеты

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ru: Сделанные в списке изменения не вступят в силу, пока вы не сохраните их.

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: My Profile
ru: Мой Профиль

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?
