OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ug: جەدۋەلدىكى ئۆزگەرتىشلەر پۈتۈن جەدۋەلنى تاپشۇرغاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
