OBiBa Bootstrap theme (7.x-5.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bg: Промените направени в тази таблица, няма да се запишат преди формата да е изпратена.
